Wakat - Dyrektor ds. klientów cyfrowych

Digital Account Director - Monako

Rola

Jako Digital Account Director, dzięki doskonałości w doradztwie i zarządzaniu projektami, będziesz kierować strategicznym podejściem do klientów, aby dostarczać im wysokiej jakości strategie cyfrowe, rozwiązania, narzędzia i usługi wspierające ich w osiąganiu celów biznesowych.

Aktywne konsultacje z klientami w zakresie SEO, SEM, PPC, społeczności, treści, odbiorców, marketingu e-mailowego i technologii w celu zwiększenia ruchu i współczynnika konwersji.

Wybrany kandydat będzie miał doświadczenie w marketingu cyfrowym, będzie miał oko do szczegółów i będzie naturalnym kierownikiem projektu. Ta rola wymaga kogoś, kto jest zorganizowany i zorientowany na szczegóły. Mile widziana jest umiejętność żonglowania wieloma projektami i dotrzymywania terminów.

Raportowanie

Raporty do CEO/COO

Obowiązki

  • Zarządzanie ogólnymi relacjami między agencją a klientem przy jednoczesnym zapewnieniu strategicznego wglądu i kierowaniu zespołami w kierunku osiągnięcia celów klienta.
  • Działać jako punkt kontaktowy dla klientów w sprawach cyfrowych
  • Twórz skuteczne strategie cyfrowe i współpracuj z zespołami ds. treści, redakcyjnymi i społecznościowymi, aby je rozwijać i skutecznie realizować.
  • Zarządzanie realizacją kampanii i wynikami finansowymi dla kont klientów przy jednoczesnym zapewnieniu solidnej strategii.
  • Zarządzanie zespołem zarządzania kontem z kierownikiem ds. konta
  • Ustalanie priorytetów i oczekiwań dotyczących kluczowych rezultatów
  • Bądź na bieżąco z trendami w technologii cyfrowej
  • Zarządzanie zadaniami projektowymi i przepływem pracy dla kilku członków zespołu
  • Zarządzanie i szkolenie członków zespołu
  • Odpowiedzialność za główne konta
  • Responsywne relacje z klientami
  • Umiejętność prowadzenia grupowych sesji szkoleniowych
  • Umiejętność skutecznego przekazywania zadań podczas urlopu
  • Umiejętność szybkiego i spokojnego rozwiązywania poważnych problemów zgłaszanych przez klientów.
  • Umiejętność określania strategii dla kont, w tym wskaźników KPI.
  • Bądź pewny siebie, aby zakwestionować status quo i poprawić komunikację.

Kwalifikacje

  • Ponad 3 lata doświadczenia w zarządzaniu cyfrowymi kampaniami marketingowymi i/lub projektami rozwojowymi
  • Ponad 3-letnie doświadczenie w pracy w agencji lub ponad 3-letnie doświadczenie w pracy wewnętrznej dla luksusowej marki.
  • Znajomość najlepszych praktyk marketingu cyfrowego i ich wpływu na cyfrowe kampanie marketingowe klientów
  • Pożądane wykształcenie wyższe lub równoważne
  • Zarządzanie i kierowanie cyfrowymi kampaniami marketingowymi, w tym SEO, PPC, SEM, PR, treści i e-mail marketing.
  • Umiejętność identyfikowania kwestii technicznych i przekazywania ich zespołom technicznym/developerskim
  • Dogłębne zrozumienie wyszukiwarek, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i czynników wpływających na rankingi w Google.
  • Doświadczenie z Google Analytics, Google AdWords, Search Metrics, MOZ
  • Doświadczenie w pracy z różnymi systemami CMS i ich wpływem na SEO
  • Zdolność analityczna do pracy z danymi wyszukiwania i metrykami oraz odpowiedniego opracowywania strategicznych kampanii cyfrowych.
  • Umiejętność przeprowadzania analizy CTR, konwersji, wydatków i kreacji w celu zidentyfikowania potencjalnych możliwości wzrostu/optymalizacji dla klientów.
  • Silne umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji, organizacji i rozwiązywania problemów
  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego (do poziomu biznesowego)

Co oferujemy:

  • Umowa na czas nieokreślony
  • Być częścią naszego międzynarodowego zespołu
  • Miesięczne wynagrodzenie brutto w wysokości maksymalnie 7 000 EUR, w zależności od kompetencji i doświadczenia

Czy jesteś właściwą osobą?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.